פיילין: "ריקודים הם מעשה השטן"

פיילין: "על החוקה לאסור נישואי הומואים".

יוזמות שישתלבו בקשת הדעות של שרה פיילין: הגבלת גיל צרכני האלכוהול לעשרים וחמש ומעלה, הכרה באמצעים קיצוניים לפיזור הפגנות אנטי-מלחמתיות, שילוב שיעורי אפיה בתכנית הלימודים לנשים, חוקים לאכיפת הפלות, תמיכה בעונש מוות, הגבלת חופש הביטוי וכיו"ב.

נוצרים אדוקים (חוץ מסופיאן סטיבנס וכמה אחרים) נוטים לעורר בי לעג. ראשית, כדת מונותאיסטית הנצרות מתבססת על השילוש הקדוש. שנית, לשליש מהאלוהות הנוצרית יש ביוגרפיה וגוף. שלישית, נוצרים מאמינים שמשיחם הלבנטיני היה בלונדיני תכול עיניים. רביעית ועיקרית, המחנה הפתטי של שרה פיילין.

נימוקיה של פיילין, שניכסו באופן מצטדק וצר את האמונה באלוהים ("האמונה באלוהים הפכה ללעג במהלך מסע הבחירות, וזה שובר את ליבי. זה לא הוגן כלפי אלה שחולקים את האמונה באל, ובוחרים לעבוד את אלוהינו בכל דרך אותה הם רואים לנכון" ), הרתיחו אותי יותר מהפארסה הממוחזרת עצמה. האמתלה הדתית, נבונה ככל שתהיה מן הפן הפופוליסטי, צרה מלכסות על העובדות: 49% מהזוגות הנישאים בארצות הברית מתגרשים (נכון לינואר 2006). גם אלף סופרלטיבים לכל-המשפחה לא יטשטשו את כישלון המוסד, שכפועל יוצא מסויג מכל תואנות הקדושה. אני מתקשה לחשוב על עדשה, מעבר להומופוביה הטובה והקלאסית, דרכה מתפרשת חתירה לשוויון ביורוקרטי כלעג לנוצרים מאמינים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: